Kreatywne studio graficzne

Ważny jest projekt. Dobry projekt to zysk.

Wszystko było kiedyś projektem. Pytanie brzmi czy był to dobry projekt.

Pewnie wiesz, że droga do osiągnięcia sukcesu jest często kręta i wyboista. To truizm. Jednak jeśli tu trafiłeś, to pewnie jesteś w którymś momencie tej wędrówki i rozważasz różne opcje. Możemy pomóc i kawałek przebyć razem z Tobą, zadbać o to, aby ten fragment omijał przeszkody i pozwolił pokonać spory dystans. Oferujemy kompleksowe projektowanie etykiet i opakowań oraz innych materiałów graficznych takich jak logotypy, broszury, foldery, wizytówki, ulotki oraz wiele innych. Musisz pamiętać, że to właśnie w dużej mierze  na podstawie tego jak wygląda opakowanie Twojego produktu, klient podejmuje decyzje o zakupie. Mówiąc wprost nie możesz mieć złego opakowania. Ale to wymaga odpowiedniej drogi, dlatego działamy bardzo metodycznie.  Aby praca przebiegała sprawnie i wydajnie, na początku przeprowadzamy ankietę dotyczącą Twojego zlecenia. Na jej podstawie dokonujemy analizy potrzeb, grupy docelowej oraz poczynań konkurencji. To bardzo ważny etap. Dopiero na podstawie uzyskanych informacji możemy rozpocząć prace projektowe.

Specjalizujemy się i posiadamy doświadczenie w projektowaniu dla:

Branża motoryzacyjna

Przedsiębiorstwa nasienne

Produkty BIO, VEGE, EKO

Zakłady chemii gospodarstwa domowego

Zioła, herbaty

Przemysł spożywczy

Chemia budowlana

Kosmetyki

Klientom oferujemy kompleksową obsługę od projektu aż po druk. Największym atutem naszego studia graficznego jest łączenie płaszczyzny produkcyjnej i technicznej z nowoczesnym designem. To bardzo ważne, ponieważ gotowy produkt musi spełniać wiele kryteriów, nie tylko wizualnych. Posiadając własne studio graficzne oraz przygotowalnię form drukowych skracamy do minimum czas całkowitego wdrożenia nowej etykiety czy opakowania, a także mamy pod kontrolą całą ścieżkę produkcyjną. Doskonale wiemy jak wykonać projekt, który skutecznie przyciągnie uwagę potencjalnego nabywcy. Dowodem jest kilka tysięcy wdrożonych wzorów, które z powodzeniem istnieją na rynku od wielu lat.

Optymalnie wykorzystujemy możliwości naszych nowoczesnych maszyn produkcyjnych i dostępne w ofercie zakładu poligraficznego innowacyjne techniki druku. Dysponujemy najnowocześniejszym oprogramowaniem oraz sprzętem, który umożliwia wydajną i sprawną pracę.

Aby uniknąć niespodzianek i zapewnić sprawny przebieg produkcji,poniżej przedstawiamy schemat naszego działania:

  1. Zbieramy informacje od Państwa odnośnie samego produktu, analizujemy sugestie dotyczące wyglądu opakowania czy etykiety
  2. Zbieramy dane techniczne ustalamy wymiary, rodzaj surowca na którym odbędzie się druk, projektujemy wykrojnik itp.
  3. Ustalamy w jaki sposób odbędzie się etykietowanie czy pakowanie. Jest to istotna informacja determinująca późniejszą produkcję i sposób konfekcjonowania towaru.
  4. Przedstawiamy propozycje projektów do akceptacji
  5. Po dokonaniu ew. poprawek przedstawiamy ostateczną wersję do akceptu. Na życzenie wykonujemy proof czyli próbny cyfrowy wydruk symulujący późniejszy wydruk produkcyjny
  6. Wykonujemy matryce drukowe i przekazujemy do drukarni wraz z niezbędnymi informacjami technicznymi

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, nasi doradcy
chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

Skorzystaj z profesjonalnej porady
×